logo
drukuj | Zmień rozmiar liter: A A A

O NAS

Wielkopolska Agencja Pracy należy do grona firm zajmujących się rekrutacją i wynajmowaniem pracowników.
Jako doświadczony pośrednik łączy dla wspólnego dobra szukających się partnerów – pracownika z pracodawcą.

Spółka WAP powstała w maju 2005 roku. Została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznaniu pod numerem 0000234302.Wysokość kapitału zakładowego wynosi 313 600,00 zł. Wspólnikami są obywatele polscy.

Wielkopolska Agencja Pracy działa w oparciu i zgodnie z Ustawą z dnia 09 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz.U. z dnia 22 września 2003 r. Powyższa ustawa obowiązuje w Polsce od dnia 01 stycznia 2004 roku. i określa zasady zatrudniania i kierowania osób do wykonywania pracy tymczasowej).
Nasza Agencja uzyskała wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia oraz posiada certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy jako Agencja Pracy Tymczasowej oraz jako Agencja Pośrednictwa Pracy.

Pragniemy być użytecznym pośrednikiem, który połączy i ułatwi spotkanie dwóch stron: pracownika, o określonych kwalifikacjach, który poszukuje pracy i pracodawcy, który właśnie takiego pracownika potrzebuje.
Mając rozeznanie na rynku pracy jesteśmy dla nich niezbędnym doradcą.

Gwarantujemy Państwu dobrą współpracę opartą na sprawdzonych rozwiązaniach organizacyjnych, gdzie najważniejsza jest elastyczność i szybka reakcja na potrzeby klienta.

Zatrudnianie tymczasowe, obok tradycyjnego sposobu zatrudniania, ułatwia znajdowanie rąk do pracy oraz skutecznie zmniejsza poziom bezrobocia.